354 بوستان شهر قم ایمن سازی شدبه گزارش پنجشنبه شب روابط عمومی شهر قم، سید مجتبی سبحانی ثابت در گفت وگویی اظهار داشت: با اقدامات انجام شده در 6 سال گذشته شاهد توسعه چشمگیر فضای سبز شهری قم هستیم.

وی همچنین با اشاره به ایمنی شهربازی در بوستان ها و فضای سبز شهری خاطرنشان کرد: در بیشتر مواقع زمین های بازی کودکان قم کاملا ایمن و استاندارد شده است و بقیه به مراکز ایمن برای بازی و گذراندن اوقات فراغت کودکان تبدیل می شود. پایان. یک سال ..

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم خاطرنشان کرد: در ۶ سال گذشته ۳۵۴ بوستان در قم به طور کامل ایمن‌سازی شده و استانداردسازی تمامی پارک‌های شهری تا پایان سال تکمیل می‌شود.

سبحانی ثابت گفت: سیاست و رویه شهرداری قم در کاشت درختان باید نسبت به درختان بارور و سازگار با آب و هوای این شهر باشد تا آسیب های سمپاشی، آفات و نگهداری به حداقل برسد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم ادامه داد: علاوه بر توسعه درختکاری در مناطق شهری قم، باید تمهیدات لازم برای آبیاری این مناطق اندیشیده شود تا اقدامات انجام شده در سال های آینده صورت نگیرد. خطرناک.

وی همچنین یادآور شد: مجموعه مدیریت شهری قم باید زمینه ای برای توسعه شهربازی ها و فضای سبز ایجاد کند تا سرمایه گذاران از سود و سرمایه گذاری خود مطمئن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید