4 تیم‌ بهداشتی ـ درمانی بسیج به مناطق محروم پلدختر اعزام شدند+ تصاویر

– اخبار استانها –

سرهنگ عبدالوحید ملک آرا در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در پلدختر اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج، چهار تیم بهداشتی ـ درمانی و آموزشی طرح شهید رهنمون با همکاری اداره امورعشایر، جمعیت هلال احمر و شبکه بهداشت به روستای میدان بزرگ پلدختر اعزام شدند.

وی افزود: این اکیپ شامل پزشک، ماما،کارشناسان بهداشت خانواده، تغذیه، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها و بهداشت محیط و حرفه‌ای، دارویار و سایر نیروهای جهادی بود که جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به این منطقه اعزام شدند.

باید با فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی برای رفع مشکلات مردم حرکت کنیماستاندار اردبیل: خدمت‌ به مردم با تفکر جهادی ویژگی مهم بسیجی استبسیجی در هیچ وضعیتی میدان را خالی نمی‌کند

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه در این اعزام بیش از 256 نفر در بخش‌های پزشکی، مامایی و بهداشتی ارائه خدمت کردند افزود: علاوه بر ویزیت و داروی رایگان، برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های و راه‌های پیشگیری، ویزیت بیماران دیابتی، کنترل فشارخون و قند خون، مشاوره‌های پزشکی و بهداشتی، به ویژه بیماری کرونا ویروس و گرفتن تست p.c.r کرونا توسط کارشناسان مربوطه انجام شد.

ملک آرا عنوان کرد: توزیع پک بهداشتی از قبیل ماسک، ژل والکل، تغذیه و مشاوره فرهنگی به صورت رایگان از دیگر خدماتی بود که در این اعزام انجام گرفت.

انتهای پیام/642/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید