4 پروژه اولویت دار دامغان آماده افتتاح – ادامه خبر خبرگزاری ایران و جهانعلی اکبر علیزاده شروع می شود وی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص سفر احتمالی دوم رئیس جمهور به استان سمنان در چارچوب سفر استانی هیات دولت به استان سمنان گفت: قرار است در این سفر چهار پروژه اولویت دار افتتاح و چهار پروژه اولویت دار دیگر در این شهرستان اجرا شود. دامغان هستند.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها از نظر حجم سرمایه‌گذاری و تأثیرگذاری اقتصادی و اجتماعی، اهمیت و اولویت دار هستند، افزودن: ایجاد و یا اجرای این طرح‌ها از نظر و نه تنها در دامغان و استان سمنان کشور، بلکه در تأثیرگذار هستند. خواهد بود.

نماینده دامغان در مجلس با اشاره به افتتاح پست 63 کیلوواتی در شهر صنعتی دامغان به عنوان یکی از برنامه های اولویت دار در سفر احتمالی رئیس جمهور به استان سمنان، گفت: امیدواریم این کارخانه طی سال های آینده افتتاح شود. سفر این دوره.” فروآلیاژ یا بلافاصله فروسیلیس دامغان که از نظر ظرفیت تولید و حجم سرمایه گذاری بالاترین رتبه را در کل کشور دارد.

علیزاده شروع می شود وی با تاکید بر افتتاح بخشی از جاده کریدور شمال به جنوب (دیباج – مالمان)، بهره برداری از فاز دوم شهرک صنعتی سعیدآباد برای جذب سایر صنایع و ارتقای سرمایه گذاری در استان را از دیگر پروژه های اولویت دار دامغان دانست.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه های اولویت دار برای برنامه ریزی سفر احتمالی ریاست جمهوری، آغاز عملیات اجرایی در بیمارستان دامغان است که برای اولین سفر رئیس جمهور به استان سمنان در آبان ماه 1400 تصویب شد.

نماینده دامغان در مجلس با بیان اینکه آغاز بهره برداری از پروژه بزرگ گازرسانی جنوب دامغان و شاهرود از دیگر اولویت های شهرستان دامغان است، اظهار داشت: آغاز عملیات اجرایی پنج ناحیه صنعتی و هشت مجتمع گاوداری شهرستان دامغان. دامغان که موفق شد از پروژه های دیگر دستور وزیر جهاد را نیز بگیرد. اولویت دامغان محسوب می شود.

علیزاده شروع می شود وی همچنین خواستار آغاز سرمایه گذاری خارجی در دامغان شد که گفته می شود بزرگترین سرمایه گذاری خارجی در استان سمنان است و گفت: امیدواریم در سفر دوم رئیس جمهور به استان به نکاتی که اشاره شد توجه شود. تقاضا هست.» مردم دامغان.

به گزارش مهر، هنوز تاریخ سفر دوم هیئت دولت به استان سمنان مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید