410 بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند قشمی اهدا شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازقشم، ناوسالار یکم پاسدار اسکندر میرشکاری نسب با اعلام این‌مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بسته‌های ویژه دانش‌آموزان به ارزش 615 میلیون ریال با هدف تکریم خانواده‌های کم بضاعت بین فرزندان آنان توزیع شد.

وی با تاکید بر اهمیت ادامه راه پیامبر اعظم (ص) و امامان‌ معصوم (ع) در زمینه کمک به نیازمندان افزود: دانش‌آموزان باید با فراق خاطر به تحصیل علم مشغول باشند و این بسته‌ها می‌تواند نقش مناسبی در آرامش آینده‌سازان کشور برای آموزش دروس مختلف آنان داشته باشد.

به گفته فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار قشم، پکیج کامل آموزشی از جمله دفتر، قلم، خودکار، مداد رنگی و کیف در قالب مرحله هجدهم کمک‌های مؤمنانه توسط ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار و گروه جهادی امام حسن مجتبی(ع) و همکاری ستاد اجرایی امام خمینی(ره) به دانش‌آموزان اهدا شد.

وی یادآور شد: با این اجرای این طرح، مشکل تعدادی از نیازمندان این شهرستان رفع می‌شود و در مرحله نوزدهم این کمک‌ها قرار است بسته‌های معیشتی در هفته وحدت به نیازمندان قشم اهدا گردد.

طرح‌های مؤمنانه اقدامی برگرفته از آیین محمدی است

امام جمعه شهرستان قشم هم در این آیین گفت: اجرای طرح‌های مؤمنانه در حقیقت ادامه راه آیین حضرت محمد (ص) و ائمه اطهار (ع) برای یاری رساندن به نیازمندان است.

حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی اظهار داشت: اقداماتی که در قالب کمک‌های مؤمنانه در سراسر کشور و به مناسبت‌های مختلف اجرا می‌شود راهکاری برای انتقال شادی و آرامش به خانواده‌های نیازمند است که از اجر معنوی برخوردار می‌باشد.

وی افزود: همه آحاد مردم از خیران و نهادها و دستگاه‌های مختلف باید در طرح‌ کمک‌های مؤمنانه و استمرار کارهای نیک با رعایت شان و‌ جایگاه خانواده‌های نیازمند، به آنان خدمت کنند.

بیش از 18هزار بسته معیشتی رزمایش کمک مومنانه میان نیازمندان نطنزی توزیع شدفرمانده سپاه اردبیل: خیران 21 میلیارد تومان در قالب کمک‌های مومنانه به نیازمندان اهدا کردندکمک 6 میلیارد تومانی‌ سازمان بسیج کارگران و کارخانجات‌ سپاه کربلا در کمک مومنانه ‌

شهرستان قشم متشکل از سه جزیره قشم، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب ایران قرار دارد.

انتهای پیام/7558/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید