450 هزار بسته لوازم‌التحریر در قالب پویش همکلاسی مهربان میان دانش‌آموزان نیازمند کشور توزیع می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به‌نقل از روابط عمومی بسیج دانش‌آموزشی استان فارس، بسیج مجتبی باستان در همایش بزرگ توکاد در شیراز که به منظور تهیه و توزیع وسایل کمک آموزشی برای دانش‌آموزان نیازمند برگزار شد اظهار داشت: بسیج دانش‌آموزی با کمک تشکل‌های دانش‌آموزی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش پویش همکلاسی مهربان را برای تهیه وسایل کمک آموزشی برای دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

رئیس بسیج دانش‌آموزی کشور گفت: این پویش از تیرماه سال جاری در سراسر کشور آغاز و تا پایان هفته اول مهر ادامه داشته است.

باستان گفت: مجموعا در قالب این پویش 450 هزار بسته لوازم‌التحریر در کشور تهیه شده که آماده توزیع بین دانش‌آموزان مناطق کمتر برخوردار است.

وی با بیان اینکه این پویش توسط خود دانش‌آموزان برنامه‌ریزی شد گفت: در این پویش تمامی ارکان مدرسه درگیر بوده و از ظرفیت خیرین و کمک دستگاه‌ها و نهادها نیز بهره گرفته شد.

رئیس بسیج دانش‌آموزی کشور گفت: در این پویش از لوازم‌التحریر ایرانی استفاده شد که به رونق تولید و حمایت از تولید ملی کمک می‌کند و با حفظ کرامات دانش‌آموزان به صورت پنهانی و در خفا بین آنان توزیع می‌شود.

اجرای پویش همکلاسی مهربان در شهر اراک به روایت تصویربیش از 24 هزار بسته لوازم‌التحریر در اجرای طرح پویش همکلاسی مهربان 2 توزیع شد

باستان افزود: مسئولیت‌پذیری و ایفای نقش دانش‌آموزان در این پویش گامی در جهت اجرای سند تحول بنیادین خواهد بود.

عباس توانا مسئول بسیج دانش‌آموزی فارس نیز گفت: در راستای اجرای پویش همکلاسی مهربان در فارس 10 هزار و 500 بسته لوازم‌التحریر و وسایل کمک آموزشی هر کدام به ارزش 150 هزار تومان تهیه و در مناطق کمتر برخوردار بین دانش‌آموزان توزیع خواهد شد.

وی گفت: از سال گذشته تا الان بیش از 20 هزار بسته کمک آموزشی، لوازم‌التحریر و وسایل هوشمند توسط بسیج دانش‌آموزی فارس به ارزش بیش از 5 میلیاردتومان در قالب پویش بزرگ توکاد تهیه و بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شده است.

لازم به ذکر است در این مراسم از دفترهای بسیج دانش‌آموزی که با هدف ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی و حمایت از محتوای ایرانی اسلامی توسط بسیج دانش‌آموزی استان طراحی و چاپ شده است، رونمایی شد.

انتهای پیام/424 /ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید