50 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد همدان از وام بهره مند می شوند


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، محمدرضا کریمی پویا گفت: در راستای رفع مشکلات دانشجویان کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان. دانشگاه آزاد همدان با تصمیم هیات مدیره واحدهای این دانشگاه مساعدت و همکاری لازم در زمینه توزیع و اعطای وام از محل صندوق حمایت اجتماعی صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در سال 1400 بیش از 4 هزار دانشجو از صندوق اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان بهره مند شدند، افزود: 3 هزار و 270 دانشجو از منابع داخلی دانشگاه، 360 دانشجو از منابع اعتباری وزارت علوم و تحقیقات فناوری، 352 و 33 نفر. از بانک های مهر ایران، رسالت و بانک ملی وام ازدواج دریافت کرده اند.

یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان بیان کرد: بیش از 75 میلیارد ریال از منابع داخلی (کوتاه مدت)، حدود 10 میلیارد از منابع وزارت علوم، بیش از 25 میلیارد ریال از محل منابع بانک مهر ایران. بیش از 2 میلیارد به بانک رسالت، بیش از 8 میلیارد از بانک ملی و بیش از 6 میلیارد وام ازدواج دانشجویی پرداخت شد.

وی افزود: این واحد همکاری لازم را در زمینه توزیع و اعطای وام از محل صندوق های حمایت اجتماعی برای دانشجویان جدیدالورود تضمین می کند تا دانشجویان دغدغه پرداخت شهریه نداشته باشند.

انتهای پیام/3140/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید