64 حلقه چاه غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد پر و محروم/ 29 هکتار از بستر رودخانه آزاد شد.


اسلام قدمی در گفت وگو با خبرنگار فارس در گهساران و در گفت وگو با خبرنگار فارس در گهساران در این نشست فصلی گفت: پیشرفته است اما در مناطق خاصی قابل قبول نیست. انتظار می رود روند اجرا به دلیل تغییرات در منابع آب و شرایط آب و هوایی، با همگرایی بیشتر در تلاش های جمعی و تجهیزات مربوط به برنامه های عملیاتی، تسریع شود.

وی با بیان برخی مشکلات نصب کنتورهای هوشمند گفت: با توجه به گرانی خرید کنتور برق، عدم توانایی کشاورزان در تامین مالی، مشکلات جدی، مالکیت کم زمین و عدم همکاری بانک ها در تامین منابع مالی، تاثیر آن بر این امر است. خوب است.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود مشکلات فوق از ابتدای سال جاری تاکنون 32 کنتور هوشمند حجمی آب نصب و راه اندازی شده است.

قدمی گفت: امسال به منظور دفن و بهره برداری از چاه های غیرمجاز، اعلام 70 حلقه چاه است که هم اکنون 64 حلقه چاه غیرمجاز در استان دفن می شود.

وی گفت: در آزادسازی حریم رودخانه های استان امسال بیش از 29 هکتار آزادسازی شده است.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های لازم، اهداف اعلام شده تا پایان سال اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، سومین نشست فصلی بررسی عملکرد برنامه بهره برداری 9 ماهه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در سالن همایش های سد کوثر گجاساران با حضور معاون وزیر برگزار شد. حفاظت و بهره برداری، مدیر ستاد و رئیس اداره شهر.

انتهای پیام/توصیه ها در صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید