750 بسته معیشتی بین مشتریان بهزیستی پاکدشت توزیع شدمحمود برزگر | وی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه بندگی و میهمان نوازی خداوند متعال است و همه باید از برکات آن بهره مند شوند و مرغ، برنج، روغن و ماکارونی درست شده و اساسا داریم. روضه سفره افطار خیرین را در قالب بسته های غذایی به مشتریان ارائه کرد.

وی با اشاره به ضیافت همدلی سازمان خیریه و اداره بهزیستی پاکدشت گفت: طبق سنت هر ساله مشتریان خیریه در شب های مختلف ماه مبارک رمضان میهمان افطار هستند اما در دو سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا. شیوع و مشکلات». اتفاقی که برای اعضای جامعه افتاد، تصمیم گرفتیم سفره افطاری در ماه رمضان امسال را با یک بسته معیشتی جایگزین کنیم.

برزگر گفت: برای تحقق این مهم کارکنان مرکز اورژانس اجتماعی پاکدشت نیز با ارائه 100 بسته رزق شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، عدس، سویا، چای و پنیر در طرح ارجمند ارباب رجوع مشارکت کردند.

رئیس بهزیستی پاکدشت تصریح کرد: خیران می توانند با پرداخت غیرحضوری از طریق کارت بانکی و یا با مراجعه به خیریه ها، مراکز و ادارات بهزیستی شهرستان کمک های خود را به نیازمندان اهدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 7 هزار نفر از اهالی شهرستان پاکدشت تحت پوشش بهزیستی هستند که از این تعداد 6 هزار نفر معلول و از خدمات مختلف برخوردار هستند. حدود 1000 نفر از جمله زنان سرپرست خانوار و یتیم در این شهر هستند. آنها مستقیماً از حمایت رفاهی و خدمات اجتماعی برخوردار می شوند.
پاکدشت با بیش از 350 هزار نفر جمعیت در 25 کیلومتری جنوب شرقی تهران قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید