80 روستای شهرستان مراغه در محاصره برف قرار گرفته است


نادر شریفی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: با وجود بازگشایی راه های اصلی، فرعی و کشوری تا روز گذشته به دلیل بارش باران و برف تمامی راه های روستایی شهرستان سراجو مراغه مجددا بسته شد و تردد آنها غیرممکن شد.

وی افزود: در حال حاضر راه 80 روستای سراجو بسته است و تلاش برای بازگشایی آنها از صبح امروز آغاز شده و پیش بینی می شود تا پایان امروز بتوانیم به این مهم برسیم.

شریفی از روستاییان محاصره شده در برف خواست با صبر و حوصله منتظر بازگشایی راه های ارتباطی خود با استفاده از بزرگراه های واقع در محل زندگی خود باشند.

رئیس اداره راهداری شهرستان مراغه در عین حال از تکمیل بازگشایی محورهای اصلی و فرعی حوزه اداری خود خبر داد و گفت: تردد با احتیاط امکان پذیر است.

وی در خصوص تعداد همکاران در بازگشایی راه ها گفت: 12 دستگاه برف روب سنگین به همراه 18 راهدار در حال حاضر تنها تجهیزات و پرسنل جاده مراغه هستند که راه های مسدود شده به دلیل بارش برف فصلی را بازگشایی می کنند.

شریفی مجموع راه های شهرستان مراغه را 545 کیلومتر اعلام کرد و افزود: شبکه راه های مراغه شامل 471 کیلومتر راه روستایی، 56 کیلومتر راه اصلی و 18 کیلومتر راه فرعی است.

انتهای پیام/ 60014 / ماین را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید