84 بیمار جدید بیماری عروق کرونر در اصفهان شناسایی شدند / 6 مورد فوت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از روز جمعه 20 فروردین تا امروز 20 فروردین 475 بیمار مشکوک به کرونا که 84 نفر از آنها به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کردند. بیماری عروق کرونر قلب در اصفهان تشخیص داده شد و در این مدت 50 نفر در بیمارستان بستری شدند.

در حال حاضر 236 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 56 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.

همچنین 75 بیمار عروق کرونر در 24 ساعت گذشته از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی 24 ساعت گذشته 6 مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است که یکی از آنها به طور قطعی و پنج مورد مشکوک بوده است.

همچنین طبق اعلام این موسسه از ابتدا پشت سر هم تاج در حال حاضر یک میلیون و 443 هزار و 516 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد 486 هزار و 40 بیمار نهایی مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب هستند.

از ابتدای این پشت سر هم 18 هزار و 285 بیمار مشکوک و شناسایی شده مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کردند که 11 هزار و 636 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب و 6 هزار و 650 نفر مشکوک به کرونا بودند.

137 هزار و 409 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

دیدگاهتان را بنویسید