88 راس گوسفند قاچاق در کنگاور کشف شدبه گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، سرهنگ عنایت فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور گفت: ماموران کنترل شهید زنگنه در این شهرستان حین بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی های انجام شده 88 راس گوسفند قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ فلاحی در پایان از دستگیری فردی در این رابطه خبر داد و برای صدور حکم لازم به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری سارق کابل برق در محل

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه از دستگیری سارق حرفه ای کابل برق در شهرستان صحنه با 42 فقره سرقت خبر داد و گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در شهرستان صحنه، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ “منوچهر رضایی” اظهار داشت: ماموران کلانتری صحنه با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و افزایش گشت های هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای در حین سرقت در سطح شهر شدند و پس از مدتی به تعقیب و گریز و دستگیری وی پرداختند. “

سرهنگ رضایی افزود: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب 42 فقره سرقت سیم و کابل در نقاط مختلف شهرستان صحنه اعتراف کرد.

وی با اشاره به کشف مقدار زیادی کابل برق از سارق دستگیر شده افزود: این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

ترور کرمانشاه; دستگیری در سیستان و بلوچستان

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری قاتل فراری پس از یک سال در یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

سرهنگ “پرویز نظری” اظهار داشت: در پی قتل یک مرد 32 ساله در شهرستان کرمانشاه که در اردیبهشت ماه سال 1400 رخ داد، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات تخصصی توانستند مخفیگاه قاتل فراری را در شهرستان پیرانشهر در استان سیستان و بلوچستان شناسایی کنند.

سرهنگ نظری اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه فرد، اکیپی از ماموران آگاهی راهی شهرستان مورد نظر شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی و پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان موفق شدند در عملیاتی هماهنگ قاتل فراری را متوقف کنند.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با اشاره به اعترافات دستگیر شده به جرم قتل، افزود: این فرد در بازجویی های به عمل آمده انگیزه خود را اختلافات خانوادگی با مقتول عنوان کرد.

وی در پایان از معرفی قاتل بازداشت شده جهت سیر مراحل قانونی به دادگاه خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید