Apple iMac Pro در دو رنگ موجود است


باشگاه خبرنگاران جوانشرکت اپل او قصد دارد طرح های جدید و پیشرفته ای را بر روی تراشه و مک بوک طراحی و به کاربران معرفی کند.

به گزارش وب سایت 9to5mac; مارک گورمن معتقد است که آی مک پرو آینده اپل دارای نمایشگرهای 24 و 27 اینچی با فناوری miniLED خواهد بود. همچنین انتظار می رود از تراشه های M1 Pro و M1 Max استفاده کند.علاوه بر این، آی مک جدید اپل در دو رنگ خاکستری و نقره ای عرضه خواهد شد.

به گفته مارک گورمن، انتظار می رود مک های جدید اپل نسبت به نسل قبلی خود و آی مکی که مردم انتظار داشتند گران تر باشند. همه نشانه ها حاکی از آن است که اپل بر روی نسل بعدی iMac Pro تمرکز کرده است، تراشه ای با صفحه نمایش بزرگتر با صفحه نمایش بزرگتر از مدل 24 اینچی. این پردازنده‌های M1 Pro و M1 Max، جدیدترین مک‌بوک‌های پیشرفته را در خود جای داده است. اگر اپل فقط برای iMac های بزرگتر حرفه ای باشد، مانند مک بوک پرو با صفحه نمایش های 14 و 16 اینچی، از اندازه صفحه نمایش به عنوان یکی دیگر از ویژگی های متمایز کننده Pro از مدل های پایین رده استفاده خواهد کرد.

اپل آی مک پرو

انتظار می رود محصول جدید اپل دارای صفحه نمایش 27 اینچی با فناوری های miniLED باشد. همچنین انتظار می رود که از تراشه های M1 Pro و M1 Max استفاده کند.مارک گورمن در بلومبرگ نوشت: «انتظار می رود این شرکت iMac Pro خود را در ماه ژوئن یا در بازارهای جهانی عرضه کند.


اطلاعات بیشتر را ببینید


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید